Sosyal Medya:

Soylu Metal

Home KURUMSAL Hakkımızda

Şirketimiz 1993 yılında “Soylu Metal Ltd. Şti.” ticari ünvanıyla 11. Sokak No:70 Ostim adresinde “DEMİR, SAC, PROFİL” satışıyla faaliyetine başlamıştır.

Firmamız tarafından toptan ve perakende olarak, tüm demir çelik mamüllerinin satışı yapılmaktayken, geleceğin demir sanatı olarak görülen ferforje malzemelerininde satışına başlanmıştır.

2000 Yılına kadar toptan ve perakende olarak, tüm demir çelik mamüllerinin satışı yapılmaktayken, bu yıldan itibaren geleceğin demir sanatı olarak görülen, FERFORJE Malzemelerin satışına başlanmıştır.

2002 Yılından itibaren de, sektörün büyümesine paralel olarak ferforje malzemelerde a’dan z’ye bütün ürünlerin stoğu yapılarak, eğitimli kadromuzla, showroom, internet, katalog desteği ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Siz Saygıdeğer Müşterilimiz için kaliteyi ön planda tutarak, en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla 1993 yılında 450 m2 kapalı alanda devam etmekteyiz. Bugüne kadar devamlı olarak desteğini hissettiğimiz siz müşterilerimizin yönlendirmesi ve katkılarıyla atılımlar yaparak daha da ileri gideceğimize sonsuz inancımız var.

SOYLU METAL LTD. ŞTİ.

EnglishTurkey